Вибирали по знижці в турфірмі, була знижка 40% дуже усторіло по грошах в першу чергу. Заселилися спокійно, не дивлячись на те що людей було досить багато - на мій погляд. Харчування +, розваги +, підйомники все близько, зручно. Цього року поїхали своєю сім'єю, сподобалося, непоганий номер, чистий, затишний. Розташування готелю чудове. Харчування на відмінно, я б сказала традиційно в карпатах. Обслуговування в номерах і на ресепшен добре.
Alex-ave,
Їздимо щороку в Оксамитовий сезон - кінець березня, початок квітня. Це єдиний час, коли Буковель, як курорт, може конкурувати з закордоном. У сезон - дорого. У готелі та номерах чисто, прибирають кожен день. Вцілому приємний, якісний, чистий готель.
cherry_coke,
А мені дуже сподобалося, незважаючи на те, що приїхала, коли був низький сезон, снігу не було і всі дуже активно готувалися до відкриття. Персонал доброзичливий. Стандартний номер не великий, але все необхідне є. Прибирали щодня, так що чистенько і акуратно. З харчуванням проблем не було, щоранку новий сніданок, іноді звичайно не зовсім мала уявлення, що з чим є, але в будь-якому випадку це було смачно. Загалом здорово, наступного разу туди, але коли вже буде сніг)))
Tanich,